Zabezpiecz swój biznes!

Zadbaj z IB o swój rozwój!

Poczuj się bezpiecznie w swojej firmie!

Skorzystaj z bezpiecznych rozwiązań!

Szkolenia biznesowe

Uczestnicy szkolenia otrzymają po ukończeniu CERTYFIKAT potwierdzający nabycie wiedzy specjalistycznej.

 

OFERTA:

Szkolenia skierowane są do menedżerów doskonalących swój warsztat pracy, kierowników projektów, chcących efektywnie zarządzać przedsięwzięciami projektowymi, analityków biznesowych i finansowych. 

 


Trening relaksacyjny1. Szkolenie „Trening relaksacyjny dla zmęczonych”

Czujesz zmęczenie i tęsknisz do odpoczynku i relaksu? „Naładuj swoje akumulatory”, nabierz dystansu, wyciszyć się i odpocznij przed kolejnymi wyzwaniami. Szkolenie „Trening relaksacyjny dla zmęczonych” pozwoli Cizregenerować ciało i umysł, uwolnić się od zmęczenia i „ciężkich myśli”.

Szczegóły szkolenia

 

 

 

 

 

2. Szkolenie „Savoir vivre dla ludzi z klasą” 

Chcesz poznać zasady poruszania się w świecie savoir- vivru – zwyczajów, zachowań, stosowania norm towarzyskich i obyczajowych? Dzięki szkoleniu „Savoir vivre dla ludzi z klasą”, rozwiniesz umiejętności zachowania w różnych nietypowych sytuacjach w firmie i świecie biznesu. Nabędziesz wiedzę z budowania pozytywnych relacji w rozmaitych sytuacjach zawodowych.

Szczegóły szkolenia

 

 

 

3. Szkolenie „Zarządzanie projektem - od działań indywidualnych do zespołowych”

Czym jest Projekt? Od czego zacząć realizację projektu, kiedy on się zaczyna i jak powinien przebiegać, jak przygotować poszczególne etapy projektu, kogo i kiedy zaangażować w projekt. Dowiedz się jak skutecznie zarządzać projektem, poznaj procesy projektowe, przyjdź na szkolenie „Zarządzanie projektem - od działań indywidualnych do zespołowych”.

Szczegóły szkolenia

 

 

 

 

 

 

4. Bezpieczeństwo w biznesie

Najbliższy termin: 9 czerwca 2014, godz. 16:00-20:00, zapisy do 6 czerwca 2014 r.

Specjalistyczne szkolenie poświęcone szeroko rozumianym zagadnieniom bezpieczeństwa w biznesie profilowanego stosownie do zagadnień nurtujących większość przedsiębiorców. Problematyka odnosi się do coraz szerszego i powszechnego zjawiska nieuczciwej konkurencji, którego przejawy bez wątpienia doświadczyła i doświadcza większość przedsiębiorców na wielu płaszczyznach swojej działalności.

Szczegóły szkolenia

 

  

5. Kurs grafiki komputerowej – Corel i przygotowanie do druku

Najbliższy termin: 8-9 lutego 2014, godz. 09:00-17:00, zapisy do 6.02.2014 r.

Czy chciałbyś uzyskać praktyczne umiejętności w dziedzinie grafiki komputerowej, dowiedzieć się jak przygotować profesjonalne ulotki, wizytówki oraz plakaty i przygotować odpowiednie materiały do druku? Pamiętaj, że warto bo grafika komputerowa jest najpopularniejszą i najszerzej stosowaną aktualnie dziedziną informatyki.

Szczegóły szkolenia

 

 

 

 

6. Szkolenie „Zarządzanie kryzysowe"

Najbliższy termin: 25 sierpnia 2014, godz. 16:00-20:00, zapisy do 22.08.2014 r.

Podstawowe cele szkolenia to rozwój umiejętności w zakresie diagnozy obszarów kryzysowych i zarządzania sytuacją kryzysową oraz kształtowanie przyjmowania właściwych postaw w zetknięciu z kryzysem na różnych szczeblach w strukturach organizacyjnych firm i instytucji; 

Szczegóły szkolenia

 

 

 

 

7. Manipulacja i perswazja
Najbliższy termin: 28 stycznia 2014, godz. 16:00-20:00, zapisy do 26.01.2014 r.

Najlepszą formą obrony jest atak. Zdobycie wiedzy na temat sposobów manipulacji pozwoli na świadome kontrolowanie wyborów życiowych i wygrania wojny o naszą świadomości i samostanowienie. Praca nad samym sobą, kontrolowanie własnych wyborów i programowanie rozwiązań dla nas najodpowiedniejszych, pozwoli nie tylko na obronę przed manipulacją , ale również przyczyni się do osiągnięcia sukcesów w życiu zawodowym i osobistym.

Szczegóły szkolenia

 

 

8. Emisja głosu
Najbliższy termin: 
24 luty 2014 r., godz. 16:00-20:00zapisy do 22.02.2014 r.
Chcesz skuteczne oddziaływać głosem na audytorium? Warsztaty z emisji głosu skierowane są do osób, które używają głosu jako narzędzia pracy – wykładowców, dowódców, prezenterów, menedżerów czy handlowców.

Szczegóły szkolenia

 

 

9. Negocjacje w sytuacjach kryzysowych i konfliktowych
Najbliższy termin: 18 marca 2014 r., godz. 16:00-20:00zapisy do 15.03.2014 r.
Pracownik służb mundurowych często znajduje się w centrum kryzysu. Jego odpowiednia reakcja  w trudnych i emocjonalnych sytuacjach (często zagrożenia życia i zdrowia ludzi) jest niezwykle istotna. Biorąc na siebie tę odpowiedzialność, warto, by rozwijał swoje umiejętności społeczne w tym zakresie. 

Szczegóły szkolenia