Zabezpiecz swój biznes!

Zadbaj z IB o swój rozwój!

Poczuj się bezpiecznie w swojej firmie!

Skorzystaj z bezpiecznych rozwiązań!

Nowe szkolenie - Bezpieczeństwo w biznesie

2013/10/01

Specjalistyczne szkolenie poświęcone szeroko rozumianym zagadnieniom bezpieczeństwa w biznesie profilowanego stosownie do zagadnień nurtujących większość przedsiębiorców. Problematyka odnosi się do coraz szerszego i powszechnego zjawiska nieuczciwej konkurencji, którego przejawy bez wątpienia doświadczyła i doświadcza większość przedsiębiorców na wielu płaszczyznach swojej działalności.

 

Zjawiska w biznesie takie jak wrogie przejęcie, doprowadzenie konkurenta do upadłości lub podsunięcie mu na pozór atrakcyjnych biznesowo rozwiązań, które w dłuższej perspektywie okazują się porażką nie pojawiają się z znikąd. Za każdym z nich tkwi wcześniej zgromadzona wiedza, którą konkurent bez skrupułów wykorzystał. W trakcie szkolenia ukazane zostaną pewne prawdy oraz zagrożenia, które mogą chronić i zabezpieczać potencjał gospodarczy.

 

Szkolenie prowadzone będzie przez Pana Andrzeja Sąsiadka, Pułkownika rezerwy, profesjonalistę w dziedzinie pracy operacyjnej, wykorzystania techniki specjalnej, prowadzenia szkoleń w zakresie ochrony informacji niejawnych oraz szkoleń z zakresu zagrożeń wynikających ze strony zorganizowanych grup przestępczych i obcych służb specjalnych.

 

Szkolenie skierowane jest przede wszystkim do właścicieli firm i  menadżerów ale także do członków rad nadzorczych i wszystkich tych, którzy byliby zainteresowani tą problematyką

 

 

TERMIN I KOSZT SZKOLENIA: 9 czerwca 2014

 

Miejsce: 
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa
ul. Grunwaldzka 11, 60-782 Poznań, sala G1

 


Cena: 
- Studenci i Absolwenci WSB – 89 zł 
- Pracownicy WSB – 89 zł 
- Osoby spoza Uczelni – 99 zł

 

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu!


Ilość miejsc ograniczona.

O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zgłoszenia prosimy kierować na adres: kontakt@instytut-bezpieczenstwa.pl lub telefonicznie: 618 510 518 wew. 46, podając swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz potwierdzenie dokonania przelewu.

 

Wpłatę za szkolenie należy kierować na konto Instytutu:

DANE DO WPŁATY: 
Instytut Bezpieczeństwa Sp. z o.o. 

60-778 Poznań, 
ul. Elizy Orzeszkowej 1
NIP: 779-240-97-99

29 1090 1346 0000 0001 1988 7123

koniecznie z dopiskiem: „Imię i nazwisko, Bezpieczeństwo w biznesie"

 

Ostateczny termin dokonania wpłaty: 6 czerwca 2014 r.

 

 

W przypadku, gdy nie uzbiera się wystarczająca liczba uczestników, zastrzegamy sobie możliwość zmiany terminu lub odwołania szkolenia, o czym zostaniecie Państwo powiadomieni.