Zabezpiecz swój biznes!

Zadbaj z IB o swój rozwój!

Poczuj się bezpiecznie w swojej firmie!

Skorzystaj z bezpiecznych rozwiązań!

O Instytucie

Instytut Bezpieczeństwa Sp. z o.o. funkcjonuje od 2012 roku świadcząc wyspecjalizowane usługi w zakresie szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Instytut jest podmiotem naukowo-badawczym oraz szkoleniowym, skupiającym podmioty i specjalistów związanych zawodowo z bezpieczeństwem.

 

Instytut Bezpieczeństwa Sp. z o.o. jest także partnerem przy wdrażaniu i rozwoju, pomagamy przy wdrażaniu innowacji, nowych rozwiązań organizacyjnych, przebranżowieniach, działaniach marketingowych i innych, proponujemy współpracę, pomoc w zarządzaniu i organizacji, zapewniamy doradców i ekspertów, kontrolujemy zgodność założeń przyjętych do wdrożenia i jakość ich wykonania.

 

Badamy, doradzamy i przeprowadzamy audyty. Wydajemy >> certyfikaty <<   dla każdej jednostki która przejdzie pozytywnie nasz audyt.

 

Zapewniamy wszechstronność świadczonych usług i ich komplementarność, przyjazny stosunek do Zleceniodawców. Kompleksowo wesprzemy zarówno małe jak i duże przedsiębiorstwa, organizacje i instytucje.

 

W zakresie wiedzy i doświadczenia naszych ekspertów polecamy nasze >> szkolenia << 

 

Do współpracy zapraszamy firmy i przedsiębiorstwa, instytucje państwowe, osoby prywatne oraz inne podmioty związane zawodowo z bezpieczeństwem.

 

Instytut Bezpieczeństwa Sp. z o.o.
www.instytutbezpieczenstwa.pl
e-mail: kontakt@instytutbezpieczenstwa.pl
tel. 602 466 522


 

Czytaj więcej: