Zabezpiecz swój biznes!

Zadbaj z IB o swój rozwój!

Poczuj się bezpiecznie w swojej firmie!

Skorzystaj z bezpiecznych rozwiązań!

Szkolenia dla mundurowych

Uczestnicy szkolenia otrzymają po ukończeniu CERTYFIKAT potwierdzający nabycie wiedzy specjalistycznej.

 

OFERTA:

Znajomość specyfiki pracy formacji mundurowych pozwoliła opracować specjalistyczną ofertę szkoleniową mającej na celu psychofizyczne przygotowanie do odpowiedzialnej realizacji postawionych zadań.

 

Kurator sądowy - kurs (NOWOŚĆ!)

Najbliższy termin: 30.09.2014, godz. 16:00-20:00, zapisy do 26.09.2014 r.

 

Interesuję Cię lub zastanawiasz się na czym polega praca jednego z najbardziej potrzebnych zawodów w Polsce – kuratora sądowego? Masz zamiar pracować w służbach mundurowych, jako pedagog lub w sądownictwie, gdzie współpraca z kuratorium jest nieodłączna? A może Twoim celem zawodowym jest pozostanie kuratorem sądowym? Jeżeli odpowiedziałeś na jedno z tych pytań pozytywnie, to właśnie TEN kurs jest dla Ciebie.

Szczegóły szkolenia

 

 

 

Szkolenie dla członka służby informacyjnej i porządkowej
Najbliższy termin: 26.06.14 r. w godzinach 16:00-20:00 oraz 27.06.14 r. w godzinach 14:00-21:00. Dodatkowo 10 godzin praktyk w agencji ochrony.

Szczegóły szkolenia

 

 

 

 

 

Przesłuchanie podejrzanego – wykrywanie kłamstwa
Najbliższy termin: 14.10.2014, godz. 16:00-20:00, zapisy do 10.04.2014 r.

 

Jeśli planujesz karierę w służbach mundurowych lub po prostu ciekawi Cię tematyka analizy kłamstwa – koniecznie do nas dołącz! W trakcie szkolenia uczestnicy zapoznają się z metodą opartą na kluczu do analizy wiarygodności zeznań opracowaną i efektywnie wykorzystywaną przez FBI. Metoda ta stosowana jest do analizy zeznań świadków, jak i wyjaśnień podejrzanych.

Szczegóły szkolenia

 

 

 

 

 

Wywiad i kontrwywiad

26 maja 2014, godz. 16:00-20:00

 

Temat szkolenia obejmuje działania wywiadu, sprzęt stosowany, wyjazdy służbowe i turystyczne w, których dochodzi do działań wywiadu i pozyskiwania informacji. Zagadnienia dotyczą także wywiadu gospodarczego, czyli szpiegostwa przemysłowego. Dowiedz się jak nie stać się ofiarą szpiegostwa, i jak rozpoznać takie działania. Pozostałe informacje są ściśle tajne i dostępne tylko dla uczestników. Szkolenie prowadzone przez doświadczonego oficera wywiadu, z wykorzystaniem i prezentacją sprzętu i technik stosowanych przez wywiad. Pozostałe informacje są ŚCIŚLE TAJNE, dostępne tylko dla uczestników szkolenia. 

Szczegóły szkolenia

 

 

 

 

 


Taktyka i technika prowadzenia czynności procesowych: zatrzymanie, przeszukanie i oględziny

Najbliższy termin: 04 listopad 2014, godz. 16:00-20:00, zapisy do 17.05.2014 r.


Szkolenie jednodniowe w zakresie czynności procesowych ich bezpiecznego wykonania, w szczególnym naciskiem na prawidłowe wykonanie takich czynności jak zatrzymanie, przeszukanie i oględziny. Prowadzone przez specjalistę z zakresu taktyki i techniki operacyjnych, przesłuchań, a także trenera w tym zakresie.

Szczegóły szkolenia

  

 

 

Profilowanie psychologiczne sprawców przestępstw
Najbliższy termin: 28 października 2014, godz. 16:00-20:00, zapisy do 31.10.2014 r.


Jesteś ciekaw w jaki sposób znaleźć ściganego przez prawo mordercę, gdy zawiodą już wszystkie tradycyjne metody śledcze?

Zapisz się na szkolenie, i dowiedz się w jaki sposób przygotowuje się profil przestępcy - krótką charakterystykę, ujmującą najważniejsze cechy psychiczne sprawcy i przejawy jego zachowań

Szczegóły szkolenia

 

 

 

Kursy Przygotowawcze do Rekrutacji w Policji

Najbliższy termin: 06 września 2014, 9:00-17:00!

Cena: Zapisz się do 15 sierpnia i skorzystaj z pomocyjnej ceny 300 zł!

Jeśli planujesz karierę w służbach mundurowych ten kurs jest dla Ciebie!

Szczegóły szkolenia

 

 

 

Metody i techniki pracy prywatnego detektywa 

Najbliższy termin13 maja 2014, godzina 16:00-20:00

Dowiedz się jakimi stosowanymi w praktyce i na podstawie obowiązujących przepisów metodami i formami pracy zajmuje się prywatny detektyw przy rozwiązywaniu najczęściej prowadzonych spraw zlecanych przez osoby fizyczne.

Jeśli planujesz karierę w służbach mundurowych ten kurs jest dla Ciebie!

Szczegóły szkolenia

 

 

 

 

Szkolenie Tor przeszkód 

Najbliższy termin19 lipca 2014, godzina 10:00

Sprawdź się na torze przeszkód zanim pójdziesz na Test Sprawności Fizycznej! Dzięki temu będziesz wiedzieć jak dobre jest twoje przygotowanie sportowe. Twoje umiejętności ocenią wysoko wykwalifikowani Instruktorzy Służb Mundurowych. Dostaniesz wskazówki co robić, jeśli będzie potrzeba poprawienia któregoś z elementów. 

Jeśli planujesz karierę w służbach mundurowych ten kurs jest dla Ciebie!

Szczegóły szkolenia