Zabezpiecz swój biznes!

Zadbaj z IB o swój rozwój!

Poczuj się bezpiecznie w swojej firmie!

Skorzystaj z bezpiecznych rozwiązań!

Psychologiczno-pedagogiczne

Uczestnicy szkolenia otrzymają po ukończeniu CERTYFIKAT potwierdzający nabycie wiedzy specjalistycznej.

 

OFERTA:

W dzisiejszych czasach negocjacje stały się nieodłącznym elementem ludzkiego życia. Chcąc zdobyć przewagę nad resztą, potrzebujesz wiedzy na temat efektywnego opierania się manipulacji, przejmowania kontroli i zdobywania założonych celów. Postaw na coaching negocjacyjny!

 

Zespół Stresów Pourazowego PTSD – kurs (NOWOŚĆ!)

Zespół Stresów Pourazowego jest zagrożeniem dla każdego z nas. Strażacy, policjanci, ratownicy, personel medyczny oraz wojskowi – te grupy zawodowe szczególnie narażone są na sytuacje, które przyczyniają się do wystąpienia PTSD. Każdy z nas, niezależnie od zawodu powinien wiedzieć na czym polega Zespół Stresu Pourazowego, co go powoduje i jak go leczyć. Ten kurs pozwoli nam na zdobycie tej wiedzy a na dodatek dzięki niemu osoby przygotowujące się do zawodów mundurowych, pedagogicznych i społecznych lub już w nich pracujące będą miały możliwość uzyskać potwierdzone kwalifikacje w obszarze wiedzy i reakcji na PTSD.

 

Szczegóły szkolenia

 

 

 

Coaching negocjacyjny dla negocjatorów policji, wojska i biznesu, czyli jak skutecznie osiągać założone cele.

W dzisiejszym świecie, aby osiągać satysfakcjonujące nas cele, zarówno w sytuacji zawodowej, jaki i poza zawodowej musimy skutecznie negocjować. To najlepszy ze sposobów osiągania porozumienia z osobami prowadzącymi negocjacje po drugiej stronie. Rokowania kojarzone są z konfliktem i tak jest w rzeczywistości – konflikt, rozbieżność interesów, dążeń i ambicji ludzi powoduje, że negocjacje staja się kluczem do osiągniecia porozumienia czy kompromisowego rozwiązania problemów.

 

Szczegóły szkolenia

 

  

 

Coaching w biznesie 

Coaching jest systemem pracy coacha z coachowanym. Polega na ciągłej, systematycznej obserwacji jakości pracy i działań coachowanego w odniesieniu do przyjętego standardu i doskonaleniu jego kompetencji poprzez wspólnie (uprzednio planowane) działania. Coaching to udzielanie wsparcia, indywidualne doradztwo, pomoc w zastosowaniu nowej wiedzy i umiejętności w rzeczywistych warunkach

 

Szczegóły szkolenia