Zabezpiecz swój biznes!

Zadbaj z IB o swój rozwój!

Poczuj się bezpiecznie w swojej firmie!

Skorzystaj z bezpiecznych rozwiązań!

Forums: 

"-lukarny 1 800"

"Napisal Zosia M" sebo8877 "Na swój zarzut nawet nie dostalem odpowiedzi" Obora przebudowanan na komfortowy dom (wypoczynkowy): Ja tez bym to sprowadzil do kradziezy. \r\n "nie mam czasu na eksperymenty w ustawieniach." na szerokosc co ok. Napisal mikar1 "hej podaj jak mozesz troche danych o swoim domku.tzn jaki rejon polski,powierzchnie ogrzewana, czy cala instalacja w podlogówce czy mieszana.czy domek juz jest calkowicie ocieplony czy czesciowoi itd.pozwoli to na odniesienie co do kosztów." pompa CWU do zóltej kostki, pompa CO do czerwonej. \n "Musisz powiedziec prawde znajomemu, ze chcial cie zrobic w ...." "pozdrawiam" kredyt chwilówki "Materialy dodatkowe (rury miedziane, ksztaltki, zawory, zawór trójdrozny z napedem, ...) - razem z materialem do polaczenia z szafkami rozdzielaczowymi - 3150 zl" Belki sosnowe 7 x 7 cm impregnowane cisnieniowo "Nie wiem czy za malo powietrza od KPW czy za duzo ?" Napisalem do nich pismo w tej sprawie i zadnej odpowiedzi nie uzyskalem tylko zapewnienie, ze zadzwoni do mnie przedstawiciel Gaspolu, do dzisiaj nikt sie nie kontaktowal. Polemika dalej nie ma sensu Mówilem, zeby walkiem robic. Wiekszy piec Odswiezam temat z sentymentu do miedzi oraz z faktu , ze wiekszosc osób wypowiadajacych sie na jej temat nie ma o tym zielonego pojecia . Znalazlam cos takiego : Teraz trzeba bylo z tym lukiem ozenic reszte podlogi. Swiata nie zatrzymasz. Zdemontowany zbiornik który jest wlasnoscia N.En i którego nie chciano mi odsprzedac stoi od dwóch tygodni pod plotem i nie moge sie doprosic by go zabrano. Poradzcie cos prosze Oczywiscie dopuki ich nie wyniosa. podaj model moc kociolka i jaki domek (metraz i czy ocieplony) "oczyszczamy go na sucho nastepnie zwilzamy woda lub gruntujemy." Piec prawie skakal po piwnicy, a termometr pokazywal 70*C. "Problem:" Maja "-------------------" "a gdzie obnizenie temperatury na noc?" Napisal wushu77 "Czy bardziej przydaje sie ta opcja czy czujnik wilgotnosci?" "1.Fundamenty" \r\n To nalozenie oleju bialego transparentenego nie zabieli ci podlogi.