Zabezpiecz swój biznes!

Zadbaj z IB o swój rozwój!

Poczuj się bezpiecznie w swojej firmie!

Skorzystaj z bezpiecznych rozwiązań!

Kursy w maju 2013

2013/08/27

Kurs dla członków służby informacyjnej do ochrony imprez masowych

 

Uwaga! Nowa edycja!

  1. Kurs odbędzie się w terminie 13-15 maja 2013r. Zajęcia odbywać się będą w godzinach 16:00-21:00. Koszt kursu dla studentów - 250 zł. Pozostałe osoby – 300 zł.
  2. Można się już zapisać na termin 13 do 15 maja, wysyłając maila z imieniem i nazwiskiem na:  kontakt@instytut-bezpieczenstwa.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , tel. - 533 717 717

SŁUŻBA INFORMACYJNA to najbardziej liczna grupa osób uczestniczących w zabezpieczaniu imprezy masowej. Jest to nowa jednostka utworzona na mocy ustawy o bezpieczeństwie imprez masowych z 20 marca 2009 r. o bezpieczeństwie imprez masowych (Dz.U. z dnia 21 kwietnia 2009r.), wzorowana na zachodnioeuropejskich Stewardach.

 

 

 

 

 

 

 

 

Członkowie służby informacyjnej stanowią pierwsze i najważniejsze źródło kontaktu dla uczestnika imprezy masowej. Dla każdego organizatora imprezy są oni najważniejszym "narzędziem" przekazywania informacji do widza, kibica, czy fana przebywającego na danym evencie.

KADRA DYDAKTYCZNA:
Zajęcia prowadzić będą wysokiej klasy specjaliści z zakresu teorii i praktyki.

KORZYŚCI :
Osoby kończące kurs będą przygotowane do pracy przy zabezpieczaniu imprez masowych. Zdobyte uprawnienia zezwalają na zabezpieczanie koncertów, imprez sportowych, artystycznych, pikników, festynów itp. Po pozytywnym ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują zaświadczenie zezwalające na wykonywanie zadań członka służby informacyjnej (zgodne z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 23 marca 2010r. w sprawie wymogów, jakie powinni spełniać kierownik do spraw bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne).

REKRUTACJA: 

  • Rekrutacja odbywa się bez egzaminów wstępnych.
  • Nabór na kurs  jest ciągły.
  • Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Warunkiem przyjęcia na kurs jest wysłanie maila na  kontakt@instytut-bezpieczenstwa.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    z podaniem danych osobowych i terminem konkretnego kursu, oraz celem otrzymania dalszych instrukcji. Zapis ostateczny za pomocą przelewu.

Przelew na konto:

Instytutu Bezpieczeństwa ul. Elizy Orzeszkowej 1, 60-778 Poznań, nr:

29 1090 1346 0000 0001 1988 7123

Wysokości 250 zł.  z dopiskiem:

Imię Nazwisko i kurs dnia…  (data kursu)

KONTAKT:
Tel: 533 717 717
email:  kontakt@instytut-bezpieczenstwa.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  

 

Kurs dla członków służby porządkowej do ochrony imprez masowych

 

Najbliższe szkolenie planowane jest od 13 maja do 17 maja, codziennie start o godzinie 16 do 21. Warunkiem uruchomienia kursu w tym terminie jest zebranie grupy uczestników.

Po zakończeniu szkolenia i zdaniu z wynikiem pozytywnym egzaminu wewnętrznego uczestnicy otrzymuję zaświadczenie uprawniające do pełnienia służby porządkowej. Szkolenie na „Członka służby porządkowej” jest zgodnie z ustawa dotyczącą imprez masowych i rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 23 marca 2010 r. w sprawie wymogów, jakie powinny spełniać służby porządkowe (Dz. U. Nr 52, poz. 308). Szkolenie jest organizowane przez Instytut Bezpieczeństwa i Wyższą Szkołę Bezpieczeństwa.

 

Więcej informacji pod tel. 533 717 717 i  na kontakt@instytut-bezpieczenstwa.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.  . Dla studentów opłata wynosi 350 złotych, standardowa oplata 400 złotych.  Aby zapisać się na szkolenie napisz maila lub zadzwoń, otrzymasz dalsze instrukcje.

KADRA DYDAKTYCZNA:
Zajęcia prowadzić będą wysokiej klasy specjaliści z zakresu teorii i praktyki.

KORZYŚCI :
Osoby kończące kurs będą przygotowane do pracy przy zabezpieczaniu imprez masowych. Zdobyte uprawnienia zezwalają na zabezpieczanie koncertów, imprez sportowych, artystycznych, pikników, festynów itp. Po pozytywnym ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują zaświadczenie zezwalające na wykonywanie zadań członka służby porządkowej  (zgodne z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 23 marca 2010r. w sprawie wymogów, jakie powinni spełniać kierownik do spraw bezpieczeństwa, służby porządkowe i służby informacyjne).

REKRUTACJA: 

  • Rekrutacja odbywa się bez egzaminów wstępnych.
  • Nabór na kurs jest ciągły.
  • Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.
  • Warunkiem przyjęcia na kurs jest wysłanie maila na  kontakt@instytut-bezpieczenstwa.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.    z podaniem danych osobowych i terminem konkretnego kursu, oraz otrzymania dalszych instrukcji. Zapis ostateczny za pomocą przelewu.

Przelew na konto:

Instytutu Bezpieczeństwa ul. Elizy Orzeszkowej 1, 60-778 Poznań, nr:

29 1090 1346 0000 0001 1988 7123

Wysokości 350 zł. z dopiskiem:

Imię Nazwisko i kurs dnia…  (data kursu)

 

KONTAKT:
Tel: 533 717 717
email: kontakt@instytut-bezpieczenstwa.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.