Zabezpiecz swój biznes!

Zadbaj z IB o swój rozwój!

Poczuj się bezpiecznie w swojej firmie!

Skorzystaj z bezpiecznych rozwiązań!

Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie na temat „ Bezpieczeństwo wokół mnie”

2014/02/25

Uprzejmie informujemy, iż wśród organizatorów konkursu znalazł się: Instytut Bezpieczeństwa Sp. z o.o., jak również Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w PoznaniuZespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu. Celem naszego działania jest propagowanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, klas liceum i techników.

 

Konkurs będzie dwuetapowy – I etap szkolny, II etap wojewódzki. 

 

  1. Pierwszy etap konkursu organizowany jest w szkole, która wyraziła chęć uczestnictwa w projekcie i ma charakter testu wyboru zawierającego 30 pytań z zakresu podstawowego, etap ten zaplanowany jest na 21 marca 2014r. Ma on na celu wyłonienie trzech osób z najwyższą ilością punktów do reprezentowania szkoły na etapie wojewódzkim. 
  2. Drugi etap konkursu zorganizowany zostanie w miejscu wskazanym przez organizatora, jest on planowany na 25 kwietnia 2014r. Będzie obejmował część teoretyczną – test 40 pytań z programu rozszerzonego oraz część praktyczną – sprawdzenie umiejętności z zakresu pierwszej pomocy.

 

 

Atrakcyjnymi nagrodami, takimi jak laptop, tablet, telefon komórkowy, bony edukacyjne na studia wyróżnione zostaną osoby, które zdobyły pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Wszyscy uczestnicy finałowej części konkursu wezmą udział w losowaniu cennych nagród.

 

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w projekcie. Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną na adres dyrektor-azs@wsb.net.pl w terminie do 28 lutego 2014r.