Zabezpiecz swój biznes!

Zadbaj z IB o swój rozwój!

Poczuj się bezpiecznie w swojej firmie!

Skorzystaj z bezpiecznych rozwiązań!

Eksperci i specjaliści Instytutu Bezpieczeństwa

2013/08/26

Eksperci i specjaliści Instytutu Bezpieczeństwa, to grupa w skład której wchodzą doktorzy nauk ekonomicznych i nauk o zdrowiu, prawnicy, informatycy, trenerzy oraz specjaliści w dziedzinach takich jak HR, BHP, zarządzanie kryzysowe, marketing i reklama i inni.

Osoby działające w Instytucie to specjaliści w swoich dziedzinach z wykształceniem kierunkowym, w którym się specjalizują, posiadający doświadczenie praktyczne w swojej dziedzinie. Grupa ta jest otwarta i w zależności od potrzeb dobierani są naukowcy i specjaliści praktycy w badanej dziedzinie dobrani do specyfiki firmy. Osoby współpracujące z instytutem to osoby aktywne i kreatywne, ciągle rozwijające się poprzez pracę naukową i szkolenia.

Nowym podejściem do tematyki szeroko rozumianego bezpieczeństwa jest projekt procesowego działania dla firm. Instytut Bezpieczeństwa opracowała całościową interdyscyplinarną metodę badawczo rozwojową. Polega ona na kilku etapach ściśle ze sobą powiązanych i wynikających z siebie. (czytaj dalej) Pierwszy etap opiera się o audytowanie lub prowadzenie badań dla firmy. W procesie audytowania prowadzimy interdyscyplinarną kontrole firmy w wielu obszarach, które połączone razem składają się na obraz bezpieczeństwa finansowego, pracowników, klientów i kontrahentów. W ramach badań wykonujemy wszelkie badania naukowe, rynkowe i inne jakie są zlecone przez firmę. Ten pierwszy etap daje wielowymiarowy obraz działalności firmy i pozwala na opracowanie ścieżek rozwoju. W zależności od potrzeb organizujemy szkolenia dla pracowników, które są dostosowane do konkretnej firmy, tematyki i grupy pracowniczej. Inną formą ścieżki rozwojowej jest projekt reorganizacji firmy, przebranżowienia, zmian organizacyjnych, kadrowych, marketingowych i innych. W kolejnym etapie znajdujemy specjalistów którzy są gotowi przeprowadzić zmiany w danej firmie. Instytut Bezpieczeństwa może również wspierać wprowadzanie zmian lub pomóc wprowadzić nową jakość do twojej firmy. Ostatnim etapem jest wspieranie działalności i proces doradczy przy rozwoju firmy. Klienci mogą skorzystać z poszczególnych elementów naszej działalności rozłącznie, zlecając nam badania, szkolenia lub każdy inny element. Instytut Bezpieczeństwa działa na naukowych podstawach i w oparciu o metody sprawdzone i przebadane, posiada własne doświadczenia zarówno badawcze jak i rozwojowe.