Zabezpiecz swój biznes!

Zadbaj z IB o swój rozwój!

Poczuj się bezpiecznie w swojej firmie!

Skorzystaj z bezpiecznych rozwiązań!

Cykl szkoleń biznesowych

2013/08/27

Serdecznie zapraszamy na cykl szkoleń organizowanych przez  Instytut Bezpieczeństwa oraz Akademickie Centrum Karier i Rozwoju Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa

 

Szkolenie „Trening relaksacyjny dla zmęczonych”

Czujesz zmęczenie i tęsknisz do odpoczynku i relaksu? „Naładuj swoje akumulatory”, nabierz dystansu, wyciszyć się i odpocznij przed kolejnymi wyzwaniami. Szkolenie „Trening relaksacyjny dla zmęczonych” pozwoli Cizregenerować ciało i umysł, uwolnić się od zmęczenia i „ciężkich myśli”.

>>Szczegóły na temat szkolenia<<

 

 

Szkolenie „Savoir vivre dla ludzi z klasą” 

Chcesz poznać zasady poruszania się w świecie savoir- vivru – zwyczajów, zachowań, stosowania norm towarzyskich i obyczajowych? Dzięki szkoleniu „Savoir vivre dla ludzi z klasą”, rozwiniesz umiejętności zachowania w różnych nietypowych sytuacjach w firmie i świecie biznesu. Nabędziesz wiedzę z budowania pozytywnych relacji w rozmaitych sytuacjach zawodowych.

>>Szczegóły na temat szkolenia<<

 

 

Szkolenie „Zarządzanie projektem - od działań indywidualnych do zespołowych”

Czym jest Projekt? Od czego zacząć realizację projektu, kiedy on się zaczyna i jak powinien przebiegać, jak przygotować poszczególne etapy projektu, kogo i kiedy zaangażować w projekt. Dowiedz się jak skutecznie zarządzać projektem, poznaj procesy projektowe, przyjdź na szkolenie „Zarządzanie projektem - od działań indywidualnych do zespołowych”.

>>Szczegóły na temat szkolenia<<

 

 

Masz pytania: kontakt@instytut-bezpieczenstwa.plTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.