Zabezpiecz swój biznes!

Zadbaj z IB o swój rozwój!

Poczuj się bezpiecznie w swojej firmie!

Skorzystaj z bezpiecznych rozwiązań!

Konkurs Prezesa Instytutu Bezpieczeństwa na najlepszą pracę dyplomową lub zaliczeniową!

2016/02/11

Zapraszamy do udziału wszystkich studentów Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu! Celem konkursu jest zwrócenie uwagi studentów na szczególnie istotne zagadnienia dotyczące miejsca Polski na scenie międzynarodowej i jej polityki zagranicznej oraz na różnorodne wyzwania wynikające z rozwoju sytuacji politycznej w Europie i na świecie. Nagrody? Oczywiście, w tym publikacja naukowa. Wszystkie informacji znajdziecie w regulaminie. Zapraszamy!

» czytaj więcej

NOWOŚĆ! Kurs Kurator Sądowy

2014/08/28

Serdecznie zapraszamy do udziału w kursie Kurator Sądowy, który odbędzie się już 30 września br. w Poznaniu. Dowiedz się między innymi kto może zostać kuratorem sądowym i społecznym oraz jakie należy mieć predyspozycje psychologiczne i przygotowanie zawodowe do wykonywania tego zawodu.

» czytaj więcej

Zobacz najbliższe szkolenia!

2014/07/29

Kalendarz najbliższych szkoleń i kursów organizowanych przez Instytut Bezpieczeństwa. Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach szkoleń i kursów na przełomie września i listopada 2014 r.

» czytaj więcej

Szkolenie TOR PRZESZKÓD

2014/06/12

Planujesz wstąpić do Policji?
Już 19 lipca będziesz mógł przećwiczyć TSF pod kierunkiem wysoko wykwalifikowanych instruktorów - byłych funkcjonariuszy SPAP w Poznaniu.
Sprawdź swoje możliwości na torze przeszkód 19 lipca br. w Przeźmierowie (koło Poznania).

Więcej informacji

» czytaj więcej

Najbliższy Kurs Przygotowawczy do Rekrutacji w Policji już 31 maja br.

2014/05/27

Dowiedz się jak przygotować się do pokonania Testu Sprawności Fizycznej, Testu Wiedzy (baza 315 pytań wraz z odpowiedziami), spotkania z psychologiem oraz Wywiadu Zorganizowanego! Zapisz się już dzisiaj!

» czytaj więcej

Instytut Bezpieczeństwa Sp. z o.o. Patronem honorowym konferencji!

2014/04/29

Serdecznie zapraszamy na konferencje, których Patronat honorowy objął Instytut Bezpieczeństwa Sp. z o.o. Szczegóły dotyczące konferencji, znajdziecie Państwo poniżej.

» czytaj więcej

Zwycięzcy Konkursu " Bezpieczeństwo wokół mnie"

2014/04/29

Uprzejmie informujemy, iż  II etap konkursu "Bezpieczeństwo wokół mnie" odbył się dnia 25 kwietnia br. w Zespole Szkół Mechanicznych im. KEN w PoznaniuKonkurs skierowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa wielkopolskiego. Ponad 20 szkół zgłosiło do Konkursu swoich uczniów, najbardziej obeznanych z tematem pierwszej pomocy, wiedzy o społeczeństwie i szeroko rozumianej problematyki bezpieczeństwa

» czytaj więcej

Profilowanie psychologiczne sprawców przestępstw

2014/04/24

Dowiedz się w jaki sposób znaleźć ściganego przez prawo mordercę, gdy zawiodą już wszystkie tradycyjne metody śledcze.

» czytaj więcej

A może kariera w służbach mundurowych?

2014/04/07

Jeśli planujesz karierę w służbach mundurowych lub po prostu ciekawi Cię tematyka analizy kłamstwa – koniecznie do nas dołącz! Kolejna edycja szkolenia Przesłuchanie podejrzanego - wykrywanie kłamstwa odbędzie się już 15 kwietnia 2014 r. w  godzinach 16:00-20:00 w Poznaniu.

» czytaj więcej

Kurs przygotowawczy do rekrutacji w Policji - kolejna edycja!

2014/03/21

Uprzejmie informujemy, iż kolejna edycja kursu przygotowawczego do rekrutacji w Policji odbędzie się 5 kwietnia 2014 roku w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Przeźmierowie. Nasi trenerzy przygotują Cię do pokonania testu sprawności fizycznej oraz testu wiedzy. Wśród instruktorów sportowych są byli funkcjonariusze policji Samodzielnych Pododdziałów Antyterrorystycznych w Poznaniu i Wrocławiu oraz wykładowca Szkoły Policyjnej w Pile. 

» czytaj więcej

Zapraszamy na konferencję "Nowe Wyzwania dla Bezpieczeństwa Międzynarodowego: Społeczeństwo, Biznes, Technologia"

2014/03/10

Instytut Bezpieczeństwa jest współorganizatorem Pierwszej Międzynarodowej Konferencji "Nowe Wyzwania dla Bezpieczeństwa Międzynarodowego: Społeczeństwo, Biznes, Technologia", która odbędzie się w dniach 27-28 maja 2014 r. w Hotelu Olimpia w Poznaniu.

» czytaj więcej

Szkolenie: Negocjacje w sytuacjach kryzysowych i konfliktowych

2014/03/06

Najbliższy termin: 18 marca 2014 r., godz. 16:00-20:00, zapisy do 15.03.2014 r. Dowiedz się jak umiejętnie komunikować się w sytuacji kryzysowej i konfliktowej. Jak skutecznie docierać do osób znajdujących się w trudnej sytuacji oraz jak wspierać strony w skutecznym rozwiązaniu sporu. Poznaj zasady budowania poczucia zaufania i bezpieczeństwa.

» czytaj więcej

Konkurs Wiedzy o Bezpieczeństwie na temat „ Bezpieczeństwo wokół mnie”

2014/02/25

Uprzejmie informujemy, iż wśród organizatorów konkursu znalazł się: Instytut Bezpieczeństwa Sp. z o.o., jak również Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa z siedzibą w PoznaniuZespół Szkół Mechanicznych im. Komisji Edukacji Narodowej w Poznaniu. Celem naszego działania jest propagowanie wiedzy z zakresu bezpieczeństwa wśród młodzieży szkół ponadgimnazjalnych, klas liceum i techników.

» czytaj więcej

Nowe szkolenie - "Zawód-prywatny detektyw".

2014/02/11

Serdecznie zapraszamy do udziału w nowym, specjalistycznym szkoleniu: "Zawód-prywatny detektyw", które odbędzie się już 4 marca br. w Poznaniu. Spotkaj się z ekspertem i prywatnym detektywem Maciejem Zygmuntem. Dowiedz się jak pracuje biuro detektywistyczne, jakimi stosowanymi w praktyce i na podstawie obowiązujących przepisów metodami i formami pracy zajmuje się prywatny detektyw przy rozwiązywaniu najczęściej prowadzonych spraw zlecanych przez osoby fizyczne oraz wiele innych kwestii związanych z pracą profesjonalnego detektywa. Nie zwklekaj, zapisz się już dziś! 

» czytaj więcej

Szkolenie z ekspertem kryminalistyki - Profilowanie psychologiczne sprawców przestępstw

2014/01/30

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji szkolenia "Profilowanie psychologiczne sprawców przestępstw", które odbędzie się już 4 lutego br. w Poznaniu. Spotkaj się z ekspertem kryminalistyki - kierownikiem pracowni daktyloskopijnej i automatycznej identyfikacji komputerowej śladów linii papilarnych! Dowiedz się w jaki sposób znaleźć ściganego przez prawo mordercę, gdy zawiodą już wszystkie tradycyjne metody śledcze.

» czytaj więcej

Szkolenie: "Manipulacja i perswazja" już 28.01.14 r. w Poznaniu

2014/01/22

Podczas szkolenia, Uczestnicy zapoznają się instrumentami obrony przed manipulacją oraz nauczą się przekonywania innych do swoich racji stosując perswazję, etycznych sposobów, opartych na zdiagnozowanych potrzebach i oczekiwaniach ludzi.

» czytaj więcej

Zyskaj praktyczne umiejętności, które możesz wykorzystać w większości miejsc pracy!

2014/01/20

Zapisz się na Kurs grafiki komputerowej w Poznaniu, który odbędzie się już 8-9 lutego 2014, w godzinach 09:00-17:00.
UWAGA: Zyskaj 100 zł zniżki!

» czytaj więcej

Przesłuchanie podejrzanego - wykrywanie kłamstwa. Kolejna edycja szkolenia!

2014/01/13

Już 14 października 2014 r. w  godzinach 16:00-20:00 w Poznaniu odbędzie się kolejna edycja szkolenia Przesłuchanie podejrzanego - wykrywanie kłamstwa. Dowiedz się w jaki sposób należy przesłuchiwać podejrzanego, aby uzyskać wyczerpujące i wiarygodne informacje. Szkolenie poprowadzi ekspert kryminalistyki - kierownik pracowni daktyloskopijnej i automatycznej identyfikacji komputerowej śladów linii papilarnych.

» czytaj więcej

Zapisz się na Kurs przygotowawczy do rekrutacji w Policji do 10 stycznia 2014 r. i zyskaj 100 zł!

2014/01/09

Zapisz się na Kurs przygotowawczy do rekrutacji w Policji do 10 stycznia 2014 r. i zyskaj 100 złPrzygotujemy Cię do pokonania Testu Sprawności Fizycznej, Testu Wiedzy (baza 315 pytań wraz z odpowiedziami) a przede wszystkim do spotkania z psychologiem oraz Wywiadu Zorganizowanego!
» czytaj więcej

Certyfikat Ochrona Zdrowia - potwierdź swoją silną pozycję rynkową i przewagę nad bezpośrednimi konkurentami!

2013/12/13

Wraz z zakończeniem jesieni i przyjściem zimy możemy zaobserwować wzmożoną ilość  zachorowań. Niestety placówki zdrowotne często nie są w stanie podołać wyzwaniu, liczba osób oczekujących na przyjęcie do lekarza ciągle rośnie, rośnie też niezadowolenie pacjentów, którzy coraz częściej z tego powodu, wybierają prywatne przychodnie

» czytaj więcej

Nowe terminy szkoleń!

2013/12/05

       

» czytaj więcej

Kursy Przygotowawcze do Rekrutacji w Policji!

2013/11/28

Już w listopadzie zapraszamy do Poznania na Kursy Przygotowawcze do Rekrutacji w Policji! Wyposażamy kandydatów do policji w wiedzę i umiejętności pozwalające zdobyć jak najwyższą liczbę punktów przy rekrutacji. Jeśli planujesz karierę w służbach mundurowych ten kurs jest dla Ciebie! Wciąż są wolne miejsca, to już ostatni moment, żeby się zapisać!

» czytaj więcej

Profilowanie psychologiczne sprawców przestępstw

2013/11/14

W jaki sposób znaleźć ściganego przez prawo mordercę, gdy zawiodą już wszystkie tradycyjne metody śledcze? Dowiedz się w jaki sposób przygotowuje się profil przestępcy - krótką charakterystykę, ujmującą najważniejsze cechy psychiczne sprawcy i przejawy jego zachowań. 

» czytaj więcej

Kurs grafiki komputerowej – Corel i przygotowanie do druku!

2013/11/06

Poszerzaj swoje kwalifikacje zawodowe i zyskaj praktyczne umiejętności, które zwiększą Twoją szansę na wymagającym rynku pracyJuż w listopadzie w Poznaniu odbędzie się kurs grafiki komputerowej - Corel i przygotowanie do druku. Skorzystaj z wyjątkowej okazji: PŁAĆ MNIEJ! Wystarczy, że zgłosisz chęć udziału w szkoleniu do 15.11.2013 r. Pamiętaj, że wiedzę i praktykę zdobytą na tym kursie możesz wykorzystać niemal w każdym miejscu pracy!

» czytaj więcej

Cichy Fight and Tactics Team nowym partnerem Instytutu Bezpieczeństwa

2013/10/31

W październiku 2013 roku Instytut Bezpieczeństwa zawarł porozumienie o współpracy z Cichy Fight and Tactics Team.
Celem współpracy jest wzajemna pomoc w promocji nauk o bezpieczeństwie, realizowana praktycznie poprzez szkolenia i indywidualne konsultacje.

» czytaj więcej

Nowości szkoleniowe!

2013/10/18

W odpowiedzi na Państwa duże zainteresowanie tematyką szkoleń, poszerzamy ofertę wprowadzając nowości. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z terminarzem najbliższych nowości szkoleniowych:

 

» czytaj więcej

Harmonogram szkoleń

2013/10/03

Poniżej przedstawiamy Państwu aktualny harmonogram szkoleń realizowanych we współpracy z Akademickim Centrum Karier i Rozwoju Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa. Innowacyjność i stałe podnoszenie własnych kwalifikacji jest drogą do zawodowego sukcesu - dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty naszych szkoleń.

» czytaj więcej

Nowe szkolenie - Bezpieczeństwo w biznesie

2013/10/01

Specjalistyczne szkolenie poświęcone szeroko rozumianym zagadnieniom bezpieczeństwa w biznesie profilowanego stosownie do zagadnień nurtujących większość przedsiębiorców. Problematyka odnosi się do coraz szerszego i powszechnego zjawiska nieuczciwej konkurencji, którego przejawy bez wątpienia doświadczyła i doświadcza większość przedsiębiorców na wielu płaszczyznach swojej działalności.

» czytaj więcej

POLECAMY! Przesłuchanie podejrzanego - wykrywanie kłamstwa.

2013/09/23

Czy chciałbyś się dowiedzieć w jaki sposób należy przesłuchiwać podejrzanego, aby uzyskać wyczerpujące i wiarygodne informacjeCzy chciałbyś się nauczyć skutecznych technik perswazji oraz wywierania wpływu?

» czytaj więcej

Terminy najbliższych szkoleń

2013/09/13

Na przełomie września i listopada br., Instytut Bezpieczeństwa wraz z Akademickim Centrum Karier i Rozwoju Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa serdecznie zapraszają do udziału w szkoleniach: Zarządzanie projektem - od działań indywidualnych do zespołowych, Coaching negocjacyjny dla negocjatorów policji, wojska i biznesu, czyli jak skutecznie osiągać założone cele!, Szkolenie na Członka służby informacyjnej i porządkowejSavoir vivre dla ludzi z klasą. 

» czytaj więcej

Trening relaksacyjny dla zmęczonych

2013/08/27

Już 28 sierpnia br. odbędzie się Trening relaksacyjny dla zmęczonych, organizowany przez Instytut Bezpieczeństwa wraz z Akademickim Centrum Karier i Rozwoju Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa.

» czytaj więcej

Cykl szkoleń biznesowych

2013/08/27

Serdecznie zapraszamy na cykl szkoleń organizowanych przez  Instytut Bezpieczeństwa oraz Akademickie Centrum Karier i Rozwoju Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa

 

» czytaj więcej

Szkolenie dla członka służby informacyjnej i porządkowej 2013

2013/08/27

 

Najbliższe szkolenie planowane jest na 31 lipca- 3 sierpnia  2013 r. (środa, czwartek, piątek, sobota).

» czytaj więcej

Kursy w maju 2013

2013/08/27

Kurs dla członków służby informacyjnej do ochrony imprez masowych

 

» czytaj więcej

Szkolenia Instytutu Bezpieczeństwa w marcu 2013

2013/08/27

Szkolenie z manipulacji i perswazji

                       

Termin 25.03.2013r. Start godzina 16 do 20, ul. Grunwaldzka 11, Poznań, pierwsze piętro sala G1

» czytaj więcej

Szkolenia Instytutu Bezpieczeństwa w lutym 2013

2013/08/27

  1. Podstawy bezpieczeństwa informacji, sieci informatycznej, baz danych i innych aplikacji.

Termin 04.02.2013r. godzina 16, ul. Grunwaldzka 11, pierwsze piętro sala G1

  1. Szkolenie: zdrowa aktywizacja mózgu, oraz myślenie analityczne i dochodzeniowe

Termin 07.02.2013r. godzina 16, ul. Grunwaldzka 11, pierwsze piętro sala G1

» czytaj więcej

Zapraszamy do zapisywania się na szkolenia w 2013 roku.

2013/08/27

Zapraszamy do zapisywania się na szkolenia w 2013 roku. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani szkoleniem z poniższej listy prosimy napiszcie do nas na

» czytaj więcej

Zapraszam na szkolenie: Psychologia w służbach

2013/08/27

Uwaga zmiana! szkolenie zaczyna się o 14 45 ! dnia 18 grudnia

» czytaj więcej

Ostatnie szkolenia w 2012! - Wywiad i kontrwywiad.

2013/08/27

11 grudnia 2012r. Wywiad i kontrwywiad, przelew tylko na konto 79 zł, uczestnicy otrzymują "Zaświadczenie o odbyciu szkolenia". Temat obejmuje działania wywiadu, sprzęt stosowany, wyjazdy służbowe i turystyczne w, których dochodzi do działań wywiadu i pozyskiwania informacji. Zagadnienia dotyczą także wywiadu gospodarczego, czyli szpiegostwa przemysłowego. Dowiedz się jak nie stać się ofiarą szpiegostwa, i jak rozpoznać takie działania. Pozostałe informacje są ściele tajne i dostępne tylko dla uczestników.

» czytaj więcej

Szkolenie „Służby porządkowe na imprezach masowych”

2013/08/27

Szkolenie kosztuje 300 złotych i najbliższe organizowane jest do 26 listopada. Po zakończeniu szkolenia i zdaniu z wynikiem pozytywnym egzaminu wewnętrznego uczestnicy otrzymuję zaświadczenie uprawniające do pełnienia służby porządkowej.

» czytaj więcej

Ogólnopolskie badanie bezpieczeństwa instytucji i przedsiębiorstw

2013/08/26

Organizowane przez Instytut Bezpieczeństwa we współpracy z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa badania obejmują szeroko rozumiane bezpieczeństwo. Zapraszamy wszystkie instytucje i przedsiębiorstwa do uczestnictwa w naszych badaniach, wystarczy napisać na kontakt@instytut-bezpieczeństwa.pl i zadeklarować chęć uczestnictwa. Badane będą instytucje oraz przedsiębiorstwa, zagrożenia wewnętrzne i te występujące w obszarze ich działania.

» czytaj więcej

Porozumienie o współpracy z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu

2013/08/26

Instytut Bezpieczeństwa od października 2012 zawarł porozumienie o współpracy z Wyższą Szkołą Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu oraz wydziałami zamiejscowymi w Gdańsku i Gliwicach. Płaszczyzna współpracy obejmuje obszar naukowo-badawczy oraz badawczo-szkoleniowy. Korzystając z dorobku i doświadczenia uczelni wyższej wyspecjalizowanej w tematyce bezpieczeństwa podnieśliśmy wiarygodność i rzetelność Instytutu Bezpieczeństwa.

» czytaj więcej

Badania bezpieczeństwa

2013/08/26

Instytut bezpieczeństwa rozpoczyna cykl badań nad bezpieczeństwem. Rozpoczynamy pierwszy etap badań o zasięgu ogólnopolskim. Są to badania interdyscyplinarne dotyczące wszystkich aspektów bezpieczeństwa. W cyklu tym współpracować będziemy z uczelniami wyższymi, instytucjami ale także firmami. Chętnych do współpracy prosimy o kontakt. Więcej informacji wkrótce na naszej stronie.

» czytaj więcej

Zdrowy Rozum

2013/08/26

Wprowadzamy nowe szkolenia pod wspólnym tematem „Zdrowy Rozum” obejmują one takie zagadnienia: Jak poprawić sprawność umysłową? Co jeść aby lepiej działał mózg? Jak zdrowo aktywować mozg? Jak bezpiecznie „doładować baterię”? Jak zdrowo przeciwdziałać stresowi? I inne.

» czytaj więcej

Eksperci i specjaliści Instytutu Bezpieczeństwa

2013/08/26

Eksperci i specjaliści Instytutu Bezpieczeństwa, to grupa w skład której wchodzą doktorzy nauk ekonomicznych i nauk o zdrowiu, prawnicy, informatycy, trenerzy oraz specjaliści w dziedzinach takich jak HR, BHP, zarządzanie kryzysowe, marketing i reklama i inni.

» czytaj więcej

Instytut Bezpieczeństwa

2013/08/26

Powstał „Instytut Bezpieczeństwa”. Grupa naukowców, pracowników naukowo-dydaktycznych, doktorów i ekspertów podjęła inicjatywę połączenia wielu dziedzin nauki w celu stworzenia sposobów badawczych dających lepsze rezultaty. Dotyczy to zarówno rezultatów badań czyli ich sprawdzalność i wiarygodność jak również bardziej sprawdzalnego prognozowania. Do tych celów należało zaangażować wiele dziedzin nauki i połączyć to z praktycznym i zdroworozsądkowym podejściem. Powstały metody badań przydatne i sprawdzalne dla firm, dla rynku pracy, dla pracowników i instytucji.

» czytaj więcej